نصب رایگان پکیج دیواری توسط نصاب مجاز


  پس از خرید و دریافت دستگاه پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور ، نصاب مجاز محصولات ایران رادیاتور، در همان روز سفارش و خرید پکیج یا حداکثر تا 24 ساعت کاری دیگر با شما تماس گرفته و باهماهنگی قبلی برای نصب پکیج شوفاژ دیواری در محل نصب پکیج حضور می یابد.

نصب رایگان شامل :
 نصب اتصالات لوله کشی آب به پکیج دیواری
 نصب اتصالات لوله کشی گاز به پکیج دیواری
 نصب دستگاه پکیج به دیوار
 نصب دودکش های دستگاه پکیج دیواری به دستگاه و داکت دودکش
 راه اندازی پکیج شوفاژ دیواری
 آموزش استفاده از پکیج شوفاژ دیواری
 ضمنا" ایاب و ذهاب نصاب مجاز برای نصب پکیج دیواری نیز رایگان است.

 علاوه بر لوازمی که در داخل کارتن پکیج شوفاژ دیواری به صورت رایگان توسط شرکت صنعتی ایران رادیاتور گذاشته شده است نصاب مجاز می بایست لوازم الزامی مانند :
   شیرفلکه های " 1/2 و " 3/4 ، شیلنگ گاز استاندارد به همراه الیو مغزی گاز و بست شیلنگ گاز ، دودکش های استیل یا دوجداره ، اتصالات لوله کشی آهنی و نوار تفلن ... هنگام نصب دستگاه پکیج دیواری مونتاژ نماید که هزینه ی آن بسته به مقدار لوازمی که باید استفاده شود متفاوت است و پس از نصب پکیج توسط نصاب مجاز محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد.
  لوازم حفاظتی پکیج نیز به صورت اختیاری اما با توصیه ی اکید توسط فروشگاه یا نصاب مجاز پیشنهاد می شود که در صورت نیاز مشتری این لوازم به ایشان داده می شود. لوازم حفاظتی نصب پکیج شامل موارد زیر می باشد: 
محافظ برق پکیج دیواری
دستگاه سختی گیر پلی فسفات یا مغناطیسی پکیج
صافی برنجی برگشت
 لازم به ذکر است لوازم حفاظتی جهت افزایش عمر پکیج دیواری و کمتر شدن تعمیرات آن بسیار موثر است.

  هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب پکیج دیواری برای بار اول رایگان و در صورت نیاز به مراجعات بعدی(در صورتی که نیاز به مراجعه ی نصاب،از طرف مشتری باشد مانند آموزش مجدد ؛ یا اشکال در شرایط نصب مانند وصل نبودن گاز) به عهده مشتری می باشد.

 پس از نصب و راه اندازی پکیج دیواری ، دستگاه به مدت 24 ماه (دو سال) از طرف شرکت صنعتی ایران رادیاتور ضمانت دارد که یک نسخه از ضمانت نامه توسط نصاب مجاز به مشتری تحویل داده میشود.

 

نصب رادیاتور و حوله خشک کن ( رایگان نمی باشد )

نصب رادیاتور

هزینه ی نصب هر بلوک رادیاتور به عهده مشتری است.
با توجه به اینکه نصب رادیاتور رایگان نیست لذا مشتری میتواند نصب آن را به لوله کش محلی بسپارد.
هزینه ی لوازم نصب هر بلوک رادیاتور به عهده مشتری است.
در صورتی که مشتری از این فروشگاه فقط رادیاتور خریداری نمایند (بدون پکیج شوفاژ دیواری) هزینه ی ارسال رادیاتور به عهده مشتری است. فقط و فقط هزینه ی ارسال رادیاتور به همراه پکیج دیواری در شهر تهران رایگان بوده و توسط این فروشگاه پرداخت میشود.
در صورتی که مشتری از این فروشگاه فقط رادیاتور خریداری نمایند (بدون پکیج شوفاژ دیواری) هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب به عهده مشتری است. 
هزینه ی ارسال رادیاتور جداگانه و هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب نیز جداگانه می باشد.
مدت ضمانت رادیاتور آلومینیومی ده سال (10 سال) می باشد.


نصب حوله خشک کن

هزینه ی نصب هر بلوک حوله خشک کن به عهده مشتری است.
با توجه به اینکه نصب حوله خشک کن رایگان نیست لذا مشتری میتواند نصب آن را به لوله کش محلی بسپارد.
هزینه ی لوازم نصب هر بلوک حوله خشک کن به عهده مشتری است.
در صورتی که مشتری از این فروشگاه فقط حوله خشک کن خریداری نمایند (بدون پکیج دیواری) هزینه ی ارسال آن به عهده مشتری است. فقط و فقط هزینه ی ارسال حوله خشک کن به همراه پکیج دیواری در شهر تهران رایگان بوده و توسط این فروشگاه پرداخت می گردد.
در صورتی که مشتری از این فروشگاه فقط حوله خشک کن خریداری نمایند (بدون پکیج  دیواری) هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب به عهده مشتری است.
هزینه ی ارسال حوله خشک کن جداگانه و هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب نیز جداگانه می باشد.
مدت ضمانت حوله خشک کن یک سال میباشد.