لوله کشی پکیج

امروزه در کشور ما مالکان بسیاری از واحدهای آپارتمانی قدیمی ، یا منازل مسکونی با توجه به مزایای بسیار زیاد پکیج شوفاژ دیواری تصمیم به انجام لوله کشی روکار یا توکار در واحد مسکونی خود به منظور نصب پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور میکنند.
این در حالی است که دغدغه اصلی در ابتدای کار انجام یک لوله کشی اصولی است ؛ لوله کشی ای که هم ظاهر منزل را زیبا نگه دارد و هم بازدهی گرمایشی را افزایش دهد و هم طبق استانداردهای لوله کشی پکیج انجام شود.
ضمن اینکه معمولا لوله کشی پکیج شوفاژ دیواری نیاز به تغییر در لوله کشی گاز نیز دارد که متاسفانه در بسیاری از اوقات به دلایل مختلف مانند صرف هزینه و وقت کمتر، لوله کشی گاز با لوله ی آب انجام می شود در صورتی که لوله کشی گاز با لوله کشی آب بسیار متفاوت است . زیرا لوله کشی گاز نیاز به جوشکاری اصولی و استفاده از لوله های گاز استاندارد دارد.
 این فروشگاه نیز در صورت درخواست مشتری ، یک تیم لوله کشی حرفه ای را جهت خدمات لوله کشی پکیج معرفی می نماید.

 لازم به ذکر است مسئولیت نهایی لوله کشی پکیج ؛ هزینه ها و صحت و سلامت لوله کشی به عهده ی خود تیم لوله کش می باشد و توافقات انجام شده نیز توسط خود مشتری و تیم لوله کش بوده و فروشگاه صرفا" معرف این تیم لوله کش پکیج است و هیچ مسئولیتی در قبال لوله کشی انجام شده ندارد.


لوله کشی پکیج


        
 

 نمونه ای از پروژه ی لوله کشی پکیج در مجمتع های مسکونی نواب - تهران