برای جلوگیری از آسیب های جدی ناشی از عدم سرویس دوره ای همانگونه که اتومبیل شما نیاز به سرویس و نگهداری دارد، پکیج دیواری نیز باتوجه به اینکه با آب و گاز و برق در ارتباط می باشد و بطور مداوم نیز در حال کار کردن است و باتوجه به مشکلات فراوان رسوبات آب و نوسانات گاز و عدم فیلتر صحیح آن در کشورمان و نوسانات شدید برق ، پکیج دیواری نیز با توصیه ی اکید کمپانی های ساخت و تولید و عرضه ی آن ، نیاز به سرویس سالیانه و بهتر از آن ، سالی دو مرتبه می باشد.
 
نظر به اینکه دستمزد سرویس پکیج دیواری در مقایسه با هزینه ی قطعات آن ، بسیار پایین تر است ؛ لذا توصیه ی اکید می شود برای جلوگیری و پیشگیری از آسیب قطعات پکیج ، ناشی از عدم سرویس و بازرسی دوره ای ، حتما با نمایندگی های خدمات پس از فروش و تعمیرات ایران رادیاتور تماس حاصل فرمایید.
 
عاملیت مجاز خدمات پس از فروش محصولات ایران رادیاتور کد 9402002 در خدمت شما مصرف کننده ی گرانقدر محصولات ایران رادیاتور می باشد.

در صورتی که دستگاه پکیج دیواری شما نیاز به سرویس یا تعمیر داشته باشد ، با ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت در خدمت شما باشیم.
 
لازم بذکر است با توجه به اینکه نمایندگی ایران رادیاتور کد 9402002 سالیان سال است خود را موظف به رعایت تعرفه استاندارد شرکت و سازمان های تعیین تعرفه و دستمزد می داند ؛ لذا همواره شعار مشتری مداری و ارائه ی خدمات استاندارد با تعرفه شرکتی را سرلوحه ی خود کرده است.
 
 
سرویس و تعمیرات پکیج در کلیه نقاط شهر تهران 
توسط عامل مجاز خدمات پس از فروش
و تعمیر پکیج شرکت ایران رادیاتور
کد مجاز عاملیت : 9402002
 

02133098540

( خط ویژه تهران )